- DeLock

- Конектори: 1 x HDMI-A мъжко > 1 x HDMI-A мъжко
- High Speed HDMI спецификация
- Оптичен кабел с ниски згуби на сигнала
- Не се влияе от електромагнитни смущения
- Диаметър на кабела: прибл. 5.4 мм
- Позлатени контакти
- Фиксирана посока на сигнала
- Предаване на аудио и видео сигнали
- Скорост на трансфер на данни до 18 Gbps
- Разделителна способност до 3840 x 2160 при 60 Hz (в зависимост от системата и свързания хардуер)
- Поддържа HDR
- Поддържа HDCP 1.4 и 2.2
- Цвят: черен
- Дължина вкл. съединители: прибл. 10 м
- Конектори: 1 x HDMI-A мъжко > 1 x HDMI-A мъжко
- High Speed HDMI спецификация
- Оптичен кабел с ниски згуби на сигнала
- Не се влияе от електромагнитни смущения
- Диаметър на кабела: прибл. 5.4 мм
- Позлатени контакти
- Фиксирана посока на сигнала
- Предаване на аудио и видео сигнали
- Скорост на трансфер на данни до 18 Gbps
- Разделителна способност до 3840 x 2160 при 60 Hz (в зависимост от системата и свързания хардуер)
- Поддържа HDR
- Поддържа HDCP 1.4 и 2.2
- Цвят: черен
- Дължина вкл. съединители: прибл. 10 м
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел |
| Цвят | Черен |
| Конектор 1 | HDMI мъжко |
| Конектор 2 | HDMI мъжко |
| Макс. резолюция | 4K (4096x2160) - 60 Hz |
| Дължина кабел | 10 м |
| Тегло | 0.29кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 10 m |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.29кг |
Оптичен HDMI кабел Delock 10m, 4K@60Hz
Предавайте 4K видео и аудио без загуби на големи разстояния с оптичния HDMI кабел Delock с дължина 10 метра. Хибридната оптична технология елиминира затихването на сигнала и смущенията, осигурявайки стабилен 4K@60Hz сигнал.
Ключови Предимства
- 4K на дълги разстояния — Оптичната технология гарантира безупречно качество на 4K сигнала до 10 метра.
- Висока честота на опресняване — Поддържа 4K резолюция при 60Hz за плавно движение.
- Без смущения — Устойчив на електромагнитни смущения, идеален за домашно кино и професионални инсталации.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 10 m |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
Какво има в кутията
- Оптичен HDMI кабел Delock 10m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





